Přihlášení  /  Registrace

PRO PARTNERY

Registrace

O firmě

Firma Timpex byla založena v roce 1991 se zaměřením na obecnou elektroniku. V prvopočátku se společnost zaměřila na prodej a instalace PC a postupně se specializovala na oblast měření a regulace. Od roku 1993 se společnost orientovala na regulaci tepla výměníkových stanic v bytové a průmyslové oblasti. 

V roce 2004 fa Timpex zaměřila svoji činnost na stavby krbů a kamen a následně na vývoj a výrobu regulací hoření. V současné době společnost produkuje široké spektrum výrobků – od jednoduchých regulací hoření určených pro samostatná krbová kamna až po komplexní regulace určené pro teplovodní vytápění rodinných domků. 

 firma_spolecna

 

Majoritní část výrobků se exportuje na náročné zahraniční trhy. Společným jmenovatele všech našich produktů je moderní design a technická vyspělost odpovídající současné době. Velký důraz klademe na jednoduché a intuitivní ovládání zařízení. 

Stěžejní v našem přístupu je technická podpora, kterou zajišťujeme našim odběratelům – kamnářům, topenářům, technikům MaR, instalatérům aj. Naším krédem je vstřícnost, pružnost a spokojenost našich zákazníků. Podnikání v dané oblasti vnímáme nejen jako naší obživu, ale také jako radost z odvedené práce.

 

sef_podpis
 

 

Timpex s.r.o.     tel. +420 583 231 437     email: info@timpex.cz

Registrace