Přihlášení  /  Registrace

PRO PARTNERY

Registrace

O firmě

Firma Timpex byla založena v roce 1991 se zaměřením na obecnou elektroniku. V prvopočátku se společnost zaměřila na prodej a instalace PC a postupně se specializovala na oblast měření a regulace. Od roku 1993 se společnost orientovala na regulaci tepla výměníkových stanic v bytové a průmyslové oblasti. 

V roce 2004 fa Timpex zaměřila svoji činnost na stavby krbů a kamen a následně na vývoj a výrobu regulací hoření. V současné době společnost produkuje široké spektrum výrobků – od jednoduchých regulací hoření určených pro samostatná krbová kamna až po komplexní regulace určené pro teplovodní vytápění rodinných domků. 

  

Majoritní část výrobků se exportuje na náročné zahraniční trhy. Společným jmenovatele všech našich produktů je moderní design a technická vyspělost odpovídající současné době. Velký důraz klademe na jednoduché a intuitivní ovládání zařízení. 

Stěžejní v našem přístupu je technická podpora, kterou zajišťujeme našim odběratelům – kamnářům, topenářům, technikům MaR, instalatérům aj. Naším krédem je vstřícnost, pružnost a spokojenost našich zákazníků. Podnikání v dané oblasti vnímáme nejen jako naší obživu, ale také jako radost z odvedené práce.

 

sef_podpis
 

 

Timpex s.r.o.     tel. +420 583 231 437     email: info@timpex.cz

Registrace