Přihlášení  /  Registrace

PRO PARTNERY

Registrace

Newslettery pro instalační firmy

Již jsme vydali druhý díl newsletteru s názvem Rady a tipy z praxe. Pokud jste instalační firma, můžete se v něm dozvědět více o instalaci regulace hoření a komponentů. Dále zde najdete plno užitečných rad, technické údaje a přehledný popis jednotlivých komponent.

První díl tohoto newsletteru byl zaměřen na servopohony a klapky EPV. Najdete v něm rozdělení komponentů pro ovládání externího přívodu vzduchu, jejich využití a rady, na co si dát při montáži pozor.

Druhý díl je zaměřen na teplotní čidla. Mimo jiné zde najdete přehledné tabulky, které zobrazují technické parametry všech námi používaných čidel, způsob používání daných teplotních čidel nebo také tabulku, kde je přehledně vyobrazeno, jaký typ a jaký počet čidel dokáže snímat daná regulace hoření. Tabulka Vám může pomoci třeba při objednávání automatické regulace hoření.

Pokud newslettery nedostáváte, najdete je po přihlášení na našem webu v sekci "Ke stažení - Newsletter PRO". Mimo prohlížení dříve zaslaných newsletterů se zde můžete přihlásit i k odběru těchto newsletterů.

 

Zobrazit všechny aktuality >

Timpex s.r.o.     tel. +420 583 231 437     email: info@timpex.cz

Registrace